José Luis Mendilibar vezetőedző ki akarja élvezni a sikert, amelyet a Sevilla labdarúgócsapatával aratott az Európa-liga Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.
„Most ki akarjuk élvezni ezt a diadalt, mert sokat dolgoztunk érte, és valami nagy dolgot hajtottunk végre. Nem tudom, hogy hosszabbítok-e, de jelenleg nem is érdekel. Ahogy mindig is mondtam, egy kicsit több mint két hónapra érkeztünk. És amiért jöttünk, azt elvégeztük, mert kivezettük a klubot a kieső zónából. Hálásnak kell lennünk a klubnak ezért a lehetőségért, hogy ilyen nagyszerű játékosokkal dolgozhattunk és ezt a diadalt átélhettük” – fogalmazott a március 21-én kinevezett baszk tréner, aki hozzátette, ha megállapodik a folytatásról a klubbal, az nagyszerű lenne, de ha nem, akkor jó szívvel köszön el, és sok barátot hagy majd Sevillában.
MH/Purger Tamás







