A baloldal ismét bebizonyította, hogy a háború pártján áll – írta az MTI-hez szerdán eljuttatott közleményében a Fidesz.
A nagyobbik kormánypárt szerint „Gyurcsány emberei ma a Fővárosi Közgyűlésen is nemet mondtak a békére".
„A guruló dollárokért cserébe a baloldal a háború pártján áll, hiszen ezt várják el tőlük a finanszírozóik."
„Ezért adta parancsba Gyurcsány Ferenc a Fővárosi Közgyűlésben ülő bábjainak, hogy mondjanak nemet a békepárti határozatra – fogalmazott közleményében a Fidesz, hozzáfűzve: Karácsony Gergely és társai pedig „szó nélkül teljesítették Gyurcsány utasítását".
A baloldalt továbbra sem érdekli a magyar emberek érdeke, „a guruló dollárokért cserébe bármire képesek".




