Újabb jó hír a szudáni evakuációs akció kapcsán: újabb két magyar állampolgár került biztonságba – közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldalán kedden.
„A kairói nagykövetségünk munkatársai már fel is vették honfitársainkat a megbeszélt találkozási ponton, a szudáni–egyiptomi határ egyiptomi oldalán” – írta a tárcavezető.







