A baloldal mindent megtesz azért, hogy rossz legyen a magyar embereknek – tájékoztatott közösségi oldalára feltett videójában Deutsch Tamás, a Fidesz EP-képviselője.
A Fidesz EP-képviselője szerint a dollárbaloldal egyetlen politikai célja Brüsszelben, hogy minden eszközzel a saját hazája ellen áskálódjon.






