A baleset miatt teljes szélességében lezárták a 32-es főutat – közölte BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A közlemény szerint a jászberényi hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre.
Két jármű ütközött Jászfényszaru és Pusztamonostor között

A baleset miatt teljes szélességében lezárták a 32-es főutat – közölte BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A közlemény szerint a jászberényi hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre.
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását
A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette