Baleset miatt lezárták a 32-es főutat

Két jármű ütközött Jászfényszaru és Pusztamonostor között

Krónika
  • 2023.03.22. - 07:09
Rendőrségi villogó rendőrautó baleset bűncselekmény terror
Képünk illusztrációAFP

A baleset miatt teljes szélességében lezárták a 32-es főutat – közölte BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A közlemény szerint a jászberényi hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre.
 

Reklám