Látogatási tilalom lépett életbe Somogy fekvőbeteg-ellátó intézményeiben

Egészség
  • 2023.02.21. - 11:31
Cikk borítókép
A fejlesztések célja az egészségben eltöltött évek számának növelése, az egészségkultúra javítása és a betegek magas színvonalú ellátásának biztosításaMH

Látogatási tilalom lépett életbe kedden a kaposvári Kaposi Mór Oktatókórházban és Somogy vármegye valamennyi fekvőbeteg-ellátó intézményében – közölte a kórház a honlapján.

Azt írták: a marcali, a nagyatádi és a siófoki kórházat is érintő, visszavonásig érvényes rendelkezésre az influenzaszerű megbetegedések további terjedésének megelőzése érdekében van szükség.

A súlyos, végstádiumú betegekkel való kapcsolattartás ebben az időszakban is biztosított az egészségügyről szóló törvény alapján – tették hozzá.

Reklám