A rendőrök 344 határsértővel szemben intézkedtek péntektől vasárnapig – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
Az elmúlt héten az ország területén 672 határsértőt tartóztattak föl és kísértek vissza. A megelőző héten – február 6-tól 12-ig – a feltartóztatottak száma 660 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 39 határsértőt, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult. Embercsempészés miatt 18 gyanúsított ellen indult eljárás – derül ki a rendőrségi összesítésből.







