Az utat ezen a szakaszon lezárták – közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A balesetben eddig tisztázatlan körülmények között sérült járművek az autóút bal pályatestét elfoglalják, így a Csorna felől érkezők a 10-es kilométerszelvénynél tudják elhagyni az autóutat – ismertették. Hozzátették, hogy az elsődleges információk senki nem sérült meg a balesetben.






