Aktív hónapok állnak Novák Katalin mögött, aki nem panaszkodik, de neki is jól jön a pihenés a családjával.
A karácsony a köztársasági elnök számára is nagyon különleges, és még inkább meghitt.
„Áldott, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!” – írta a posztjában Novák Katalin a hivatalos Facebook oldalán, aminek lassan 165 ezer követője van.







