Dollárágyúval emlékeztettük Karácsonyt, hogy még mindig nem számolt el az amerikai kampánypénzekkel – írta szombati közleményében a Fidelitas.
Mint írták: „A dollárbaloldal főpolgármestere, Karácsony Gergely mindennel azon van, hogy elterelje a figyelmet arról, hogy az amerikai kampánypénzekből az ő mozgalmában is százmilliók landoltak.
Hazudozás, terelés – „Én nem is tudtam róla..." – ismételgeti minden baloldali politikus,
mégis milliárdokat tettek zsebre, és azóta sem tudjuk, hogy mit kértek tőlük cserébe. Úgy hullott a dollár Karácsonyra a Lánchíd lábánál, ahogy a kampányban landolt a dollárbaloldal kasszájában a több mint 3 milliárd."





