Lezárták az M1-est Győrnél Budapest felé

Kamionbaleset miatt teljes az útzár csütörtök este Győrnél Budapest felé – közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n

Krónika
  • 2022.10.27. - 21:20

Azt írták, hogy két tehergépkocsi ütközött össze a sztráda 111-es kilométerénél, Győr térségében.

Egy ember megsérült, a járművek az autópálya főváros felé vezető teljes pályatestét elfoglalják. Az Ausztria felől érkezők a 112-es kilométernél hagyhatják el az autópályát, és a 107-es kilométernél térhetnek vissza rá – tették hozzá.

Közben azt a hírt kaptuk, hogy a rendőri szemle és a műszaki mentés ideje alatt az adott útszakaszon egy sávon megindulhatott a forgalom.

Reklám