Azt írták, hogy két tehergépkocsi ütközött össze a sztráda 111-es kilométerénél, Győr térségében.
Egy ember megsérült, a járművek az autópálya főváros felé vezető teljes pályatestét elfoglalják. Az Ausztria felől érkezők a 112-es kilométernél hagyhatják el az autópályát, és a 107-es kilométernél térhetnek vissza rá – tették hozzá.
Közben azt a hírt kaptuk, hogy a rendőri szemle és a műszaki mentés ideje alatt az adott útszakaszon egy sávon megindulhatott a forgalom.






