Délután már csökken a felhőzet, és kisüt a nap

Kedden délelőtt nagyrészt erősen felhős vagy borult lesz az ég, pára- és ködfoltok is lehetnek

Krónika
  • 2022.10.24. - 21:30
Cikk borítókép
A hét nagy részében is marad a meleg és a napsütés, de már nem lesz annyira tikkasztó a hőségMH/Purger Tamás

Holnap még több helyen előfordulhat eső, zápor, majd délutántól csökken a felhőzet, és kisüt a nap.

Az északnyugati, nyugati szél helyenként megélénkül. Hajnalban 7 és 14, délután 15 és 22 fok között lesz a hőmérséklet.

Aztán szerdán már az ország nagy részén számíthatunk hosszabb-rövidebb napsütésre, de a köd, illetve rétegfelhőzet helyenként tartósabban megmaradhat, és egy melegfront viszonylag keskeny felhőzónája is a térségünk fölé húzódhat. Néhol előfordulhat szitálás, gyenge eső. Általában mérsékelt marad a légmozgás, a hajnali 3–11 fokról 15 és 21 fok közé emelkedik a hőmérséklet.

Reklám