Gyurcsányék veszélybe sodornák a családokat

Már rég elzárták volna az olaj- és gázcsapot

Belföld
  • 2022.09.12. - 14:30
Cikk borítókép
képünk illusztrációFacebook

Továbbra sem vagyunk hajlandóak feladni az energiaellátás biztonságát – reagált a Fidesz Varju László (DK) nyilatkozatára.

A baloldal kampányát külföldről fizetik, ezért mindig is támogatták a szankciókat, Gyurcsányék már rég elzárták volna az olaj- és gázcsapot. Ez a felelőtlen és veszélyes baloldali politika csak tovább mélyítené a szankciók miatti energiaválságot, amivel veszélybe sodornák a családokat, és tönkretennék Magyarországot. A Fidesz–KDNP szerint a mostani brüsszeli ötletelés valójában egy újabb szankció lenne, ezért nem támogatjuk. Továbbra sem vagyunk hajlandóak feladni az energiaellátás biztonságát, és nem vagyunk hajlandóak a magyar embereket olyan helyzetbe sodorni, hogy ne legyen mivel fűteni vagy főzni. A kormány intézkedéseinek köszönhetően Magyarországon lesz gáz, és lesz elég villany, a rezsicsökkentés fenntartásával pedig továbbra is az egyik legolcsóbb marad az energia Európában.

Reklám