Baleset miatt lezárták az M1-es főváros felé vezető oldalát

Szárliget felé lehet elkerülni

Krónika
  • 2022.09.11. - 10:49
Cikk borítókép
Borzalmasan összeroncsolódtak a járművekFacebook/Nezavisni cestarski s

Baleset miatt lezárták az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalát Óbarok térségében – közölte az Útinform vasárnap délelőtt a honlapján.

A forgalmi akadályt Szárliget felé lehet elkerülni – írták.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a balesetben személyautó csapódott szalagkorlátnak, a helyszínre a mentők is kiérkeztek.

Reklám