Meglepetésvendég érkezett a miniszterelnökhöz

Sport
  • 2022.05.24. - 15:42
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnökFacebook/Orbán Viktor

A miniszterek beiktatása előtt érkezett Orbán Viktorhoz látogatóba egy meglepetésvendég.

Meglepetésvendég várta Orbán Viktort kedden, amiről a miniszterelnök Facebook-oldalán posztolt.

A futballista háromszor nyert magyar bajnokságot és Magyar Szuperkupát a DVSC csapatával, 2010-ben elnyerte Az év magyar labdarúgója címet, 2009-ben pedig Junior Prima díjat kapott. A magyar válogatottban Görögország ellen mutatkozott be 2007-ben. A 2006–2007-es bajnokság legjobb játékosának választották. 2008 januárjától 2011 nyaráig a PSV játékosa volt. Ezt követően megfordult Oroszországban az Anzsi Mahacskala és a Gyinamo Moszkva csapatánál, majd légióskodott Törökországban és az Egyesült Arab Emírségekben is. 2020 szeptemberében, tizenkét év elteltével visszatért a DVSC-hez.

108 alkalommal lépett pályára a magyar válogatottban, ezzel Király Gáborral holtversenyben rekorder a nemzeti csapat történetében.

Ki lehet ő?

[[szavazas|13|Meglepetésvendég]]

Reklám