Szep volt, Etyek! Gratulálok Zólyomi Tamás frissen megválasztott etyeki polgármesternek, és országszerte mindenkinek, aki a hétvégén a Fidesz színeiben indult és győzött az időközi önkormányzati választásokon - írta a Facebook-oldalán a miniszterelnök.
Orbán Viktor hozzátette a megosztott képhez: Magyarország előre megy!






