Magyarország 18 évvel ezelőtt csatlakozott az Európai Unióhoz

Külföld
  • 2022.05.01. - 17:08
Cikk borítókép
Varga Judit igazságügyi miniszterFacebook/Varga Judit

Magyarország 18 évvel ezelőtt csatlakozott az Európai Unióhoz - írta Varga Judit igazságügyi miniszter a közösségi oldalán megosztott bejegyzésben. 

Bizakodva várjuk a következő évtizedek sorát az EU-ban, hogy Brüsszel bebizonyíthassa: nem csak régi, gyarmatosító reflexei miatt támogatta annak idején a magyarok csatlakozását, hanem azért, hogy egyenlő partnerekként, egymás különbözőségeit tiszteletben tartva egységet alkossunk az erős és sokszínű nemzetállamok közösségében - írta a miniszter.

Reklám