Áldott, békés húsvétot kívánok! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán, ahol egy fényképet is megosztott.

Áldott, békés húsvétot kívánok! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos Facebook-oldalán, ahol egy fényképet is megosztott.
Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat