„Együtt erő vagyunk, szerteszét gyöngeség!”

Belföld
  • 2022.03.21. - 20:47
Orbán Viktor miniszterelnök, március 15-e, békemenet
Orbán Viktor miniszterelnökFacebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor a március 15-ei beszédéről posztolt galériát. 

Mi, magyarok együtt, nem másért, hanem egymásért - írta a kormányfő.

Reklám