Tíz százalékkal emeltük a tanárok és óvónők fizetését, Magyarország előre megy, nem hátra! - címen tett közzé képet a közösségi oldalán a kormányfő.

Tíz százalékkal emeltük a tanárok és óvónők fizetését, Magyarország előre megy, nem hátra! - címen tett közzé képet a közösségi oldalán a kormányfő.
