Orbán Viktor az izraeli miniszterelnökkel tárgyalt

Belföld
  • 2022.01.10. - 20:36
Cikk borítókép
Orbán Viktor miniszterelnökFacebook / Orbán Viktor

Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este telefonon tárgyalt Naftali Bennett izraeli kormányfővel - tudatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A megbeszélésen, amelyről az izraeli kormányfő hivatala is közleményt adott ki, Bennett megköszönte Orbán Viktornak, hogy Magyarország következetesen támogatja Izraelt a nemzetközi intézményekben.

A felek megállapodtak abban, hogy számos területen folytatják a kétoldalú együttműködést és rendszeres kapcsolatot tartanak fenn - olvasható a tájékoztatásban.

Reklám