Mindenkit meg fogunk akadályozni, aki ellenőrzés nélkül akar bejönni a területünkre, az országunkba - szögezte le Orbán Viktor szombaton, a Facebookon közzétett bejegyzésében.
Most az európai nagy rendezetlenségben egy rendezett ország van. Ez Magyarország - fogalmazott a miniszterelnök






