Bejegyzést tett közzé hivatalos közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
Ebben Orbán Viktor azt írja, hogy 10 százalékos béremelést kapnak a rendvédelmi szervek dolgozói.

Bejegyzést tett közzé hivatalos közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök.
Ebben Orbán Viktor azt írja, hogy 10 százalékos béremelést kapnak a rendvédelmi szervek dolgozói.
