Negyedszer rendezik meg a Budapest BonBont

Ünnepel a főváros

Kultúra
  • 2021.11.17. - 03:18

Ma ünnepli megalakulásának 148. évfordulóját Budapest, ebből az alkalomból háromnapos születésnapi eseménysorozatot szervez a Budapest Brand Nonprofit Zrt. A Budapest BonBon elnevezésű rendezvényen november 19-ig ingyenesen látogatható koncertek lesznek számos helyszínen.

A fellépők között lesz mások mellett Sena és Dj Vadim, Németh Juci és G. Szabó Hunor. Mint a szervezők írták, a Budapest BonBon negyedik alkalommal hoz zenei csemegéket a főváros valamennyi kerületébe. Elektronikus, komoly- és könnyűzenei előadók koncertjei szokatlan helyszíneken lesznek: kávézókban, pékségekben, éttermekben. Az eseménysorozat része a 100 szóban Budapest történetíró pályázat is, amelyben a beküldött sztorik legfeljebb száz szóból állhatnak, és valamilyen módon Budapestről kell szólniuk. Idén minden kerületben a Budapest BonBon helyszínein látható lesz egy-egy történet és a hozzá tartozó illusztráció. A programok ingyenesek, de a partnerhelyszínek a saját befogadóképességük, működési rendjük szerint látogathatók, és esetenként védettségi igazolványhoz kötöttek.

Reklám