Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kihelyezett ülést tartott a kormány a hajmáskéri Központi Gyakorló- és Lőtéren kialakított tábori sátorban - tájékoztatott Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője csütörtök reggel.
A kormányülés egyetlen napirendi pontja a magyar haderőfejlesztés áttekintése volt, majd Orbán Viktor és a kormány tagjai az ülés után megtekintették a Magyar Honvédség őszi hadgyakorlatát.
MTI / Miniszterelnöki Sajtóiro






