Karácsony Gergely főpolgármesternek egy utakat ábrázoló gyermek játékszőnyeget és kisautókat küldtünk, hogy először ezen gyakorolja a közlekedés szervezést - írta meg a Fidelitas a közösségi oldalukon megosztott videóhoz.
A baloldali városvezetésnek köszönhetően a főváros mára teljesen elesett:
- állandó közlekedési dúgók
- átgondolatlan és koordinálatlan felújítások
- megszűntették a jól működő villamosbarát lámpaprogramot
- a menetidő közel ötszörösére nőtt
„Karácsony csúfosan elbukott, mert rossz főpolgármester”
Ez a botrányos városvezetés a budapesti lakosok elleni ámokfutás - zárta a bejegyzést a Fidelitas.






