Szeretetvendégséget tartottak szombaton, az Eucharisztikus Világkongresszust megelőzően Budapesten, a II. János Pál pápa téren, ahol a terített asztalok mellett Erdő Péter bíboros áldásával kezdődött a vendéglátás.
A Szeretetvendégség keretében 600 rászorulók hívtak meg ebédre.
- Nagy öröm volt látni a vendégeink arcát, akik boldogan vettek részt az ebéden. Voltak köztük egész családok, de hajléktalanok is. Az ebéd nagyon jó hangulatban telt, a háttérben a Jászok együttes muzsikált, de tiszteletét tette Kéri János zongoraművész is - mondta el lapunknak Hajós M. Ágnes nővér a Szeretetvendégségről.
MH/Katona László







