Hatvanöt migránst tartoztattak fel Szegednél

Krónika
  • 2021.08.22. - 14:03
migránsok, migráció, szír migránsok, migráns,
A határsértők szír állampolgárnak vallották magukatPolice.hu

Hatvanöt határsértőt tartoztattak fel a Tisza árterében, Szeged-Gyálarét külterületén vasárnap délelőtt rendőrök és katonák - közölte a rendőrség a honlapján.

A nagy létszámú csoportot hőkamerával fedezték fel fél 11-kor. A határsértők szír állampolgárnak vallották magukat.

A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a csoportot visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
 

Reklám