Orbán Viktor: Szép volt, Milák Kristóf!

Sport
  • 2021.07.28. - 04:55
Cikk borítókép
A győztes Milák Kristóf a férfi 200 méteres pillangóúszás döntője utánMTI/Kovács Tamás

Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon gratulált Milák Kristófnak a frissen szerzett olimpiai bajnoki címéhez.

Ahogy azt korábban már mi is megírtuk, Milák fantasztikus úszással, új olimpiai csúccsal győzött a tokiói olimpia 200 méteres pillangóúszó számának döntőjében.

„Két testhosszal a világ előtt. Szép volt, Milák Kristóf! Büszkék vagyunk!” - írta Orbán Viktor közösségi oldalán.

Reklám