Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon gratulált Milák Kristófnak a frissen szerzett olimpiai bajnoki címéhez.
Ahogy azt korábban már mi is megírtuk, Milák fantasztikus úszással, új olimpiai csúccsal győzött a tokiói olimpia 200 méteres pillangóúszó számának döntőjében.
„Két testhosszal a világ előtt. Szép volt, Milák Kristóf! Büszkék vagyunk!” - írta Orbán Viktor közösségi oldalán.






