Az eredetileg a Ferencváros szurkolói által kezdeményezett akció keretében Veszprémtől Budapesten át Debrecenig számos magyar stadion és sportlétesítményt világítottak ki a piros-fehér-zöld színekkel a magyar labdarúgó-válogatott németek elleni Eb-mérkőzésének idejére.
Alábbi galériánkban megmutatjuk, hogyan pompáztak a nemzeti színekben az épületek:
MTI/Lakatos Péter






