Portóból, az Európai Tanács ülésének helyszínéről töltött fel videót Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookra szombaton reggel.
A csúcstalálkozó központi témái a vakcinák és a gazdaság újraidítása voltak.
Miniszterelnöki Sajtóiroda/Ben

Portóból, az Európai Tanács ülésének helyszínéről töltött fel videót Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookra szombaton reggel.
A csúcstalálkozó központi témái a vakcinák és a gazdaság újraidítása voltak.
Miniszterelnöki Sajtóiroda/Ben
„Örömmel fogadta mindenki a WHO döntését, hogy egy újabb vakcinát minősítettek biztonságosnak és ajánlják használatra” - mondta a kormányfő, hozzátéve: a találkozó résztvevői egyetértettek abban, hogy az oltásellenes hangokkal és kampányokkal szemben fel kell lépni.
Orbán Viktor az EU-csúcs második napjáról is posztolt:
Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat