Így köszöntötte édesanyját anyák napján Orbán Viktor

Belföld
  • 2021.05.02. - 13:37
Cikk borítókép
Orbán Viktor köszönti édesanyját anyák napjánFacebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor vasárnap délután feltöltött egy fotót Facebook-oldalára, melyen édesanyját köszönti anyák napja alkalmából.

„Isten éltesse az édesanyákat!” - írta a fénykép mellé a miniszterelnök, aki egy tulipáncsokrot ajándékozott édesanyjának.

Ünnepi látogatásáról egy rövid videót is megosztott a kormányfő:

Reklám