A kormányfő az operatív törzs ülésén kezdte a napot

Belföld
  • 2021.01.29. - 07:17
Orbán Viktor
Orbán Viktor az operatív törzs ülésénFacebook/Orbán Viktor

Péntek reggel is tanácskozott az operatív törzs, hogy megvitassák a koronavírus elleni védekezéssel kapcsolatos lépéseket. Az ülésen Orbán Viktor miniszterelnök is részt vett.

A kormányfő közösségi oldalára töltött fel képeket a kora reggeli találkozóról.

Reklám