Orbán Viktor miniszterelnök pénteken kora reggel az operatív törzs ülésén kezdte a napot.
A kormányfő a hivatalos Facebook-oldalán posztolt erről egy fotót, amihez csak annyit írt: „COVID 2/3. Operatív törzs”

Orbán Viktor miniszterelnök pénteken kora reggel az operatív törzs ülésén kezdte a napot.
A kormányfő a hivatalos Facebook-oldalán posztolt erről egy fotót, amihez csak annyit írt: „COVID 2/3. Operatív törzs”
