A kormányt kérdezik a képviselők ma a parlamentben

Belföld
  • 2020.10.05. - 08:03
Cikk borítókép
Kétnapos üléssel kezdi idei munkáját az OrszággyűlésMTI/Szigetváry Zsolt

A képviselők két órában tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak ma az Országgyűlésben.

A parlament őszi ülésszakjának második ülése 13 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, interpellációk elhangzása a koronavírus-járványra tekintettel ezúttal sem várható.

A Ház kedden több nemzetközi szerződés kihirdetése mellett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idei költségvetését is módosíthatja.

Az ülés október 12-én, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újra két órában fordulhatnak azonnali kérdésekkel a kabinethez.
 

Kapcsolódó cikkek
Reklám