Orbán Viktor: Viszlát, Brüsszel!

Külföld
  • 2020.10.02. - 18:18
Cikk borítókép
Orbán Viktor távozóban BrüsszelbőlFacebook/Orbán Viktor

Orbán Viktor az uniós állam- és kormányfők csúcstalálkozóján vett részt Brüsszelben. A belga fővárosból távozóban a Facebook-oldalára töltött fel egy fotót a miniszterelnök.

Viszlát, Brüsszel! - írta a képhez a magyar kormányfő.

Reklám