Koronavírusos a Pénzügyminisztérium egyik munkatársa

Krónika
  • 2020.09.10. - 11:50
koronavírus, labor, kórház
A napi esetek száma szeptember elseje óta gyorsan emelkedik CsehországbanAFP/Nicolas Economou/NurPhoto

Varga Mihály pénzügyminiszter közösségi oldalán közölte a hírt.

„A Pénzügyminisztérium egyik munkatársának Covid-19 tesztje tegnap pozitív lett. Az előírt és ajánlott lépéseket – fertőtlenítés, elkülönítés, tesztek elvégzése stb. – megtettük, a munka normális rendben folytatódik. A járvány második hullámában meg kell tanulnunk a vírussal való együttélést. Vigyázzunk egymásra!” – írta a Facebook-bejegyzésében Varga Mihály.

Reklám