Varga Mihály pénzügyminiszter közösségi oldalán közölte a hírt.
„A Pénzügyminisztérium egyik munkatársának Covid-19 tesztje tegnap pozitív lett. Az előírt és ajánlott lépéseket – fertőtlenítés, elkülönítés, tesztek elvégzése stb. – megtettük, a munka normális rendben folytatódik. A járvány második hullámában meg kell tanulnunk a vírussal való együttélést. Vigyázzunk egymásra!” – írta a Facebook-bejegyzésében Varga Mihály.






