Szijjártó: Mindig jó kapcsolatban voltunk Dél-Koreával

Külföld
  • 2020.07.27. - 08:28
Szijjártó Péter
Szijjártó Péternek Kang Kyung-wha külügyminiszter asszonnyal indul a programja SzöulbanFacebook

A külgazdasági és külügyminiszter hétfőn Szöulban folytat tárgyalásokat.

Mindig is jó kapcsolatban voltunk, de a tavalyi szörnyű tragédia még tovább erősítette a szolidaritást a két nemzet között – írta közösségi oldalán Szijjártó Péter.

Ha a vírushelyzet megengedi, akkor még idén felállítjuk az emlékművet a Hableány-katasztrófa áldozatainak emlékére – teszi hozzá.

Reklám