Kamerun nem rendezi meg a Bajnokok Ligája végjátékát

Sport
  • 2020.07.13. - 23:26
Cikk borítókép
Májusban már újra pattoghat a labda a dortmundi stadion gyepénAFP/Christopher Neun

Nem Kamerunban rendezik az afrikai labdarúgó Bajnokok Ligája mostani idényéből hátralévő három mérkőzést - jelentette be hétfőn az ország sportági szövetségének elnöke.

Seidou Mbombo Njoya közölte, hogy a koronavírus-járványtól való félelem miatt az ország kormánya elvetette a rendezést, amelyre a kontinentális szövetség kérte fel júniusban a kameruniakat. A zárószakaszt eredetileg májusban játszották volna, ám a járvány miatt szeptemberben rendezik.

A sorozatból a két elődöntő és a döntő van még hátra, az al-Ahli és az ugyancsak egyiptomi Zamalek mellett két marokkói csapat, az előző évben döntős Wydad Casablanca és a Raja Casablanca van még versenyben.

Reklám