Eltörölheti a kormány az idősek vásárlási idősávját

Belföld
  • 2020.06.17. - 23:12
Cikk borítókép
A piacokon is folyamatos az ellenőrzésMH/Bodnár Patrícia

Az Origo információi szerint szerdai ülésén a kormány döntött arról, hogy eltörli az idősek vásárlási idősávját.

A hírportál szerdán este azt írta: értesüléseik szerint a maszkhasználat kötelező marad az üzletekben és a tömegközlekedésen. Ezt a szakértők a járvány mostani fázisában elegendőnek tartják, ezért döntött a kormány az időskorúak idősávjának eltörléséről.

Arról nem szól a cikk, hogy a jelenleg a 65 évnél idősebbekre vonatkozó vásárlási idősáv eltörlése mikortól lép életbe.

Reklám