Fidesz: A jövő évi költségvetés a gazdaságvédelem büdzséje lesz

A növekedés útján

Gazdaság
  • 2020.06.16. - 04:30
Cikk borítókép
Hollik IstvánMH

Magyarország jövő évi költségvetése a gazdaságvédelem költségvetése lesz, és jó alapot biztosít arra, hogy hazánk ismét a növekedés útjára lépjen – mondta Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója tegnapi online tájékoztatóján.

Egyúttal arra is kitért, senki ne higgyen a baloldali hazugságoknak. Hollik István a délutáni összellenzéki sajtótájékoztatóra reagált, amelyen jelezték: tegnap közös indítványokban kezdeményezték ellenzéki képviselők a 2021-es költségvetés tervezetének módosítását. Kiemelte, hogy a baloldal most azt a költségvetést támadja, amely tartalmazza a szükséges forrásokat a gyermekeket nevelő szülők támogatásához, a nyugdíjasok megbecsüléséhez, a 13. havi nyugdíj visszaépítéséhez, a munkahelyek megtartásához és új munkahelyek létrehozásához.

Reklám