Péntek éjféltől megnyílhatnak a budapesti éttermek belső részei is.
Péntek éjféltől megnyílhatnak a budapesti éttermek belső részei is, és ott is lehet felszolgálni és fogyasztani, értesült lapunk.
A vidéki éttermekben, bárakban már korábban is engedélyezték, hogy a vendéglátóhelyek belső, zárt részén is fogadják a vendégeket, a fővárosban azonban jelenleg is csak a teraszokon van lehetőség étel és ital fogyasztására.




