Ezzel a dallal köszönti a miniszterelnök az édesanyákat

Belföld
  • 2020.05.03. - 19:30
Cikk borítókép
Orbán Viktor levélben köszöntötte Novotny ZoltántFacebook

A miniszterelnök a Strand fesztivál All Stars – Mama kérlek című videójával köszönti az összes édesanyát Facebookon.

„Mama kérlek” – írta a videóhoz Orbán Viktor közösségi oldalán. 

Reklám