Pozitív lett a koronavírus tesztje a kardiológiai intézet főigazgatójának

Belföld
  • 2020.04.05. - 15:43

Pozitív lett a koronavírus tesztje a kardiológiai intézet főigazgatójának - írja az Állami Egészségügyi Ellátó Központ közleménye.

Pozitív lett a koronavírus tesztje a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet főigazgatójának. Mivel csak nagyon enyhe tünetei vannak, ezért otthoni karanténba vonult. A hatóságok megtették az ilyenkor szokásos járványügyi intézkedéseket, a maximális biztonság érdekében jelenleg is folyik a főigazgatóval közvetlen kontaktusba került emberek szűrése, mindannyian panasz- és tünetmentesek - írják.

Reklám