Orbán Viktor miniszterelnök megosztott egy fotót a Facebook-oldalán a Fidesz 32 éves fennállásának alkalmából.
„Bár most mindannyian legalább másfél méterre vagyunk egymástól, 32 évvel ezelőtt összejöttünk, és útjára indítottuk a Fideszt. Boldog születésnapot!” - írta a kormányfő.




