Koronavírussal diagnosztizáltak egy gyereket Budapesten

Krónika
  • 2020.03.19. - 17:31
Cikk borítókép
mh

Új típusú koronavírus-fertőzést mutattak ki egy gyerek szervezetében Budapesten.

Egy gyermekorvos osztotta meg közösségi oldalán, hogy az ÁNTSZ munkatársai lezárták a Budapest XV. kerületében, a Zsókavár utcában található rendelőt fertőtlenítés miatt, miután egy gyermeknél kimutatták az új típusú koronavírus-fertőzést - számolt be róla a Hír TV.

A televízió tudósítója a helyszínen megerősítette, hogy az ÁNTSZ munkatársai valóban jártak a helyszínen és lezárták az intézményt.

Az is kiderült, a megfertőződött gyermek állapota stabil, nem szorul kórházi kezelésre.

Reklám