Megvan a második gyógyult beteg, egy iráni állampolgár hagyhatta el a kórházat gyógyultan - közölték a koronavirus.gov.hu oldalon.
Minden bizonnyal ő az első két beteg egyike, a másikuk már csütörtökön meggyógyult.
Jelenleg Magyarországon 39 az igazoltan az új koronavírussal fertőzöttek száma; 2-en már meggyógyultak; 1 ember elhunyt. Karanténban 137-en vannak, míg az akkreditált laboratóriumban vizsgált minták száma 1470 - olvasható a koronavirus.gov.hu oldalon.





