Fidesz: Fogjunk össze most is, vigyázzunk egymásra!

Belföld
  • 2020.03.15. - 12:43
Cikk borítókép
Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatójaMH/Bodnár Patrícia

Nemzeti hőseink bátorsága az, ami ezekben a nehéz időkben erőt és kitartást adhat - jelentette ki Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója a kormánypárt Facebookon közzétett vasárnapi ünnepi videoüzenetében.

„Mi, magyarok mindig összefogtunk, amikor kellett, amikor igazán szükség volt rá. Kiálltunk a szabadságunkért 1848. március 15-én, és harcoltunk az elnyomó diktatúra ellen 1956-ban” - mondta a politikus a Múzeumkertben készült videofelvételen.

„Fogjunk össze most is! Vigyázzunk egymásra!” - hangoztatta Hollik István.
 

Reklám