Vigyázzunk egymásra! figyelmeztetéssel posztolt egy videót Orbán Viktor a Facebookon, ahol az látható, ahogyan a Moldovából hazatérő kormányfő és neje hőmérsékletét ellenőrzik a hatóságot a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren
A videón látszik, hogy a maszkot viselő egészségügyi dolgozók először a a kormányfő neje, Lévai Anikó, majd Orbán Viktor homlokához tartanak egy érintés nélkül működő hőmérőt, az eredményeket pedig nyugtázzák.
Az egészségügyisek Orbán Viktor kérdésére megerősítették, hogy a szabályok szerint minden, repülővel érkező utasnak ugyanígy megmérik a testhőmérsékletét. A kormányfő újabb kérdésére megjegyezték, az utóbbi időben visszaesett a reptér forgalma.







