Gyurcsánynak inkább a zavaros vagyonnyilatkozatának tisztázásához kellene segítő munkacsoportot felállítania, ha egyedül nem megy neki - reagált a Fidesz a DK-s Molnár Csaba nyilatkozatára, amelyben elmondta, a kezdeményezésére az Európai Parlament gazdasági bizottságán belül szerdán felállítottak egy az euró bevezetését segítő munkacsoportot.
„Gyurcsány kormányzása alatt Magyarországot a pénzügyi összeomlás fenyegette, csaknem csődbe ment az ország, duplájára nőtt az államadósság, folyamatosan elszállt a hiány, az euró bevezetésének esélye sem volt. Nekünk továbbra is Magyarország, a magyar gazdaság és a magyar emberek érdeke az első, így ezt az elvet követjük az euró bevezetésének kérdésében is” - írta közleményében a nagyobbik kormánypárt.





